přihlásit se: Články | Komentáře

Léčebné procedury

0 komentářů

Každý, alespoň trochu rozumný člověk si je dobře vědom faktu, že dobré zdraví je to nejdůležitější v životě. Je třeba si jej chránit  a patřičně o něj pečovat. Jste-li svědomití a chcete předejit budoucím zdravotním komplikacím či již nějaké máte a přáli by jste je uzdravit nebo alespoň eliminovat na minimum jejich vliv na celkové zdraví, pak vám vřele doporučujeme širokou nabídku léčebných procedur v Luhačovicích, které vám pomohou k posílení vašeho zdraví.

Lazne-Luhacovice15

Léčebné procedury s tradicí

Léčebné procedury v Luhačovicích jsou proslulé svou účinností a blahodárným vlivem. Do Luhačovic jezdí dokonce pravidelně lidé z celé Evropy kvůli tomu, že procedury mají pozitivní vliv na onemocnění dýchacího ústrojí, nemoci trávícího ústrojí, nemoci z poruch látkové výměny, nemoci oběhové ústrojí, nemoci onkologické a mnoho dalších.

Luhačovické procedury k pevnému zdraví

Luhačovicích nalezneme širokou nabídku léčebných procedur. Mezi ty nejznámější a zároveň nejúčinnější patří pitná kúra, inhalace, vodoléčebné procedury, elektroléčebné procedury a kyslíková terapie. Tyto procedury jsou provozovány v balneoprovozech léčebných zařízení a v hotelech. Léčebné procedury se dělí na malé a velké, ty velké více pomáhají, ale také více zatěžují organismus, jsou proto přístupné jen po absolvování lékařského vyšetření. Zde patří například kyslíková terapie.

Pitná kúra prospívá organismu

Pitná kúra je účinnou léčebnou procedurou. Zdejší vody obsahují velké množství přírodních látek a také mnoho kysličníku uhličitého. Ozdravují celý organismus. Důležité je, aby jste pitnou kúru prováděli nalačno. Doporučuje se čas přes snídaní a před večeří. Minerální voda se pije pomalu (2-3 minuty). Jestliže budete chtít vypít další pohárek je třeba si dát alespoň 10 minut pauzu.

Lazne-Luhacovice18

Zlepšení funkce dýchacích cest

Máte-li dýchací obtíže, můžete vyzkoušet inhalační terapii. Ta spočívá v očištění sliznice kloktáním, následně proléváním nosu minerální vodou. Tato procedura zlepšuje funkci sliznice, usnadňuje vykašlávání a působí protizánětlivě.

Snížení krevního tlaku pomocí koupele v uhličité vodě

Mezi velmi oblíbenou proceduru patří koupel v přírodní uhličité vodě, která má pozitivní vliv na srdeční činnost. Oxid uhličitý má blahodárný vliv na srdeční a cévní systém.

Perličková koupel proti poruchám spánku

Jestliže máte často bolení hlavy či poruchy spánku pomůžeme vám masážní perličková koupel s přísadou bylinek. Procedura trvá 30 minut, kdy prvních 15 minut relaxujete ve vaně a zbylých 15 minut dostane léčebný zábal.


Napište komentář